STOLNI TENIS – nastup na ekipnom i pojedinačnom prvenstvu Hrvatske

3. i 4. svibnja 2019.g. u Dugom Selu održalo se ekipno i pojedinačno prvenstvo Hrvatske u stolnom tenisu za kategoriju najmlađih kadetkinja. Naše stolnotenisčice sun as predstavile, te tako zauzele ekipno 5.mjesto.

Ekipa u sastavu Hana Čmelak, Petra Kolarić, Julija Schweigert i Hana Miličić u kategoriji NMK je u grupi prvo zauzela 3.mjesto te potom igrala i pobijedila za osvojeno 5.mjesto što je napredak od 2 mjesta u odnosu na prošlu godinu. Hana Čmelak je nastupila u pojedinačnoj kategoriji i s jednom pobjedom u grupi nije ostvarila plasman dalje.